Sosyal ağlar :

PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUHASEBE STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

   HAKKIMIZDA

Büromuz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

DURAN ÇAM-Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1975 Ordu/Akkuş Doğumlu olan Duran Çam, 

1996 Gazi Üniversitesi, 2001 Anadolu Üniversitesi mezunu olup, bir süre Özel Dersanelerde Bilgisayar Muhasebe Öğretmenliği, 

2003-2004 Yılları arasında Aras Holding Aş İç Denetim Uzmanı, 2004-2006 Selçuk Ecza Deposu İç Denetim Uzmanı, 

2006-2011 Yılları arasında Işık Üniversitesi Muhasebe Uzmanı, 2009 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatını almış,

2011-2015 yılları arasında Selçuk Ecza Deposu Aş/Güneşli Muhasebe Müdürü, 2016-2017 Tanrıverdi Holding Aş-Tanrıverdi Tekstil Aş'de

Muhasebe Müdürü görevlerinde bulunmuştur. 

 

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.